همه ما می دانیم که یک فضای راحت و جذاب نقش کلیدی در خلق و خو و بهره وری کلی ما ایفا می کند، اما آیا می دانستید که یک فضای اداری با طراحی دکوراسیون اداری مناسب ، چقدر می تواند در موفقیت کسب و کار شما تأثیر بگذارد؟

ادارات با کارایی بیشتر راحتی خانه را با ساخت و طراحی یک محیط تجاری حرفه ای تراز می کنند. یعنی فضایی شیک و پر از رنگ منجر به موفقیت شرکت شما و همچنین الهام بخش و شادتر برای کارکنان می شود.

 

دفتر شما باید ارزش های شرکت شما را به نحوی تجسم کند که هر کس در کار احساس خوبی داشته باشد. شما نمی خواهید افرادی برای اولین بار وارد دفتر می شوند تصور اشتباه داشته باشند، زیرا طراحی دفتر نیاز به چهره سازی دارد.

لطفا این 10 ایده از دکورهای اداری را به منظور خلق ایده و یا ساخت آنها برای ایجاد انگیزه در کارکنان و فراهم کردن محیطی دلپذیر مطالعه کنید.

 

 بیانیه ماموریت شرکت خود را در معرض دید قرار دهید

در مورد ایجاد یک تصویر بزرگ از ماموریت شرکت خود فکر کنید و آن را در یک منطقه مشترک قرار دهید.

دیدن هر یک از ماموریت های شرکت شما در هر زمانی که کارمندان به سمت چاپگر می روند، می تواند راه موثری برای نشان دادن ارزش هایی است که کسب و کار شما را به نمایش می گذارد، و یک یادآوری بزرگ برای انجام آنهاست.

چیزی شبیه به این:

موفقیت شخصی را به طور شخصی انجام دهید.

خدماتی که ما به آنها افتخار می کنیم

، سریع یاد می گیریم ، سریع عمل

می کنیم. واقعی بودن

 

 با انجمن هنری محلی خود تماس بگیرید

دکور اداری خود را به عنوان بهانه ای برای حمایت از برخی از هنرمندان محلی استفاده کنید. گالری ها را در منطقه خود مرور کنید تا هنرمندان را پیدا کنید که آثار هنری خود را با سبک اداری خود ترکیب می کنند و ببینید آیا می توانید برخی قطعات را برای شما سفارشی کنند؟

بسته به نوع کاری که در آن قرار دارید، می توانید راه های متنوعی برای گسترش پیام بازاریابی شرکت خود به یک مخاطب کاملا جدید ارائه دهید.

رنگ های نام تجاری خود را ادغام کنید

هنگام انتخاب یک طرح رنگی برای فضای خود، رنگ های نام تجاری خود را ترکیب کنید تا فضای شما واقعا سبک سازگار با آنچه که شما و کسب و کار شما درباره آن فعالیت می کنند را حفظ کند.

رنگ های مناسب، می توانند تأثیرات روانشناختی زیادی بر روی افراد داشته باشند، و باعث می شود آنها احساس خوشحالی کنند.

 

 فضاهای مختلف را با فرش تزیین کنید

فرش یک راه عالی برای بیان فضاهای مختلف بدون ایجاد موانع فیزیکی است. اگر فضای بزرگتر با بخش های مختلف داشته باشید، این مناطق را با قالیچه جدا کنید.

یا اگر دفتر شما کوچکتر باشد، می توانید فرش ها را اضافه کنید. آنها را در زیر مبلمان قرار دهید تا مانند یک صدای خوب عمل کنند یا یک مستقیما خارج از درهای اداری خود اضافه کنید. حتی یک یا دو فرش واقعا می تواند فضای شما را افزایش دهد.

 

 آثار هنری بزرگتر و زیبا را نگه دارید

هنر می تواند فضای کاری شما را جالب تر و متفکرتر کند. چشم خود را با دکوراسیون دیوار سیاه و سفید ساده و یا با کارهای پر جنب و جوش و چشم نواز که با هر بار نگاه به آنها لذت می برید نوازش کنید.

 

مبلمان منحصر به فرد اضافه کنید

گزینه های بسیار زیادی برای نیمکتها ، صندلی ها، کمدها و امثالهم این روزها وجود دارد. از چاپ عکس حیوانات روی صندلی ها تا  آرایشگاه های دارای صندلی شبیه به درشکه.استفاده از مبلمان هایی که در مورد نام تجاری یا زمینه فعالیت شما صحبت می کنند یک روش تضمین شده است.

 

از آینه ها بیشتر و در جای بهتری استفاده کنید

آینه می تواند کل تصویر فضای کاری شما را تغییر دهد. آنها دفتر شما را تصفیه شده ، تمیزتر و حرفه ای می کنند و می توانند هر نوع فضایی را بزرگتر کنند و باعث می شود فضای کاری شما بازتر به نظر برسد.

پیشنهاد: همکاران شما مجبور نیستند هر بار که نیاز به بررسی ظاهر خود دارند به دستشویی اداره مراجعه کنند.

 

از میزهای شلوغ! استفاده کنید

برای برخی افراد، هنر انتزاعی می تواند موجب حواس پرتی شود، اما اگر در اتاق مناسب در زاویه درس قرار گیرد، یک میز شلوغ می تواند برای یک دفتر مرکزی به طور جدی جذاب شود و اغلب هنگامی مشتریان جدید وارد می شوند به عنوان یک خوش آمدگو ظاهر می شوند .

 

 کد رنگ هر شخص یا کل سازمان را بیابید

این کار نه تنها شرکت شما را سازمان دهی می کند بلکه هر شخصی که در شرکت شما کار می کند را نیز سازماندهی می کند. بعضی از رنگ ها حتی برای اثبات مهارت های فکری شما می توانند استفاده شوند .

رنگ ها به شدت می توانند در میزان اثر گزاری شما موثر باشند. تحقیقات علمی نشان داده که رنگ های آبی روی ذهن شما تاثیر می گذارند، قرمز روی بدن شما، زرد روی احساساتتان و سبز روی تعادل روحیه تان. با ترکیب این رنگ ها، می توانید رفتار کاری خود را به شدت تحت تاثیر قرار دهید.

اگر شما نیاز به خلاقیت دارید، سعی کنید رنگ بنفش را استفاده کنید. رنگ های آبی و قرمزفام ، روی نورون های مغز تاثیر می گذارند به طوری که حتی می توانند ورزیدگی بدن را در برابر کار افزایش دهند.

 

اگر شما در گوگل ” مولد ترین رنگ ” را جستجو کنید، نشان می دهد که پاسخ آبی است. اگر کار تمام وقت را انجام دهید، کارشناسان توصیه می کنند که دفتر خود را با رنگ آبی و ترکیب آن با کمی نارنجی تزیین کنید. این کار احساسات اتاق ذهنی شما را تحریک می کند.

 

 فضاها را با پارتیشن اداری تقسیم بندی کنید

محیط های اداری باز بیش از یک فضای کاری مدرن را ارائه می دهند. شکستن دیوارها ، ارتباطات و همکاری در میان اعضای تیم را افزایش می دهد و تمام فضای کاری را مملو از سینرژی می کند.

به این ترتیب، اعضای تیم احساس آرامش بیشتری نسبت به مکالمه دارند، زیرا فضایی استقبالی و غیررسمی است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *