در استفاده از عطرها غفلت نکنید

استشمام بوی خوب در دفتر شما می تواند یک روز کاری دلپذیر ایجاد کند. خرید برخی خوشبو کننده های هوا و اطمینان حاصل کردن از تهویه مناسب برای جابجایی هوا بسیار کاربردی است. نمونه دیگر استفاده از شمع های خوش بو کننده ای است که به این کار کمک می کنند.

 

 

از سبدهای میوه دست ساز استفاده کنید!

در یک سبد میوه بزرگ پر از میوه های رنگارنگ جاذبه ای وجود دارد که می تواند نگاه کردنن به آن برای شما انرژی بخش باشد. یک سبد میوه می تواند در جایی غیر منتظره مثل لابی و یا روی کابینت های اتاق استراحت باشد.این کار نه تنها به زیبایی بلکه به جذاب تر به نظر رسیدن شما و اداره تان کمک می کند.

 

 

 

کاغذ ها در پوشه های زیبا

 

سازماندهی و پر کردن قفسه های مختلف کاری بسیار سرگرم کننده است. کار اداری می تواند دلهره آور باشد و در بسیاری موارد خسته کننده است. اما شما می توانید با رنگ بندی کردن پوشه های مختلف به این کار کمک کنید. مثلا آبی برای بازاریابی ، بنفش برای صورتحساب ها و غیره. مطمئنا کار کردن با چنین رنگ هایی از پوشه ها بسیار لذت بخش تر است.

 

 

 

 دسکتاپ رایانه خود را سفارشی کنید

این یک کار آسان اما ضروری است. یک عکس یا گرافیکی که می دانید با گذاشتن آن در زمینه کاپیوترتان در طول روز به شما انرژی می دهد انتخاب کنید. هر چند هفته یک بار آن را تغییر دهید تا ایده های نو و فکر های بهتر برای شما به ارمغان بیاورد.

 

 

 

 از تقویم های سیمی استفاده کنید

هرگز یک جلسه یا تماس فروش مهم را از دست ندهید.اگر شما هدفی عملی و چشمگیر را در زهن دارید استفاده از یک تقویم و اضافه کردن اهداف خود در آن می تواند شما را در مسیر کارهای روزمره و پروژه ها ثابت قدم نگه دارد. همچنین به شما یادآوری می کند که تعطیلات را فراموش نکنید و از آن نهایت لذت را ببرید.

 

قاب عکسی از عزیزانتان را در نزدیکی خود قرار دهید.

نگه داشتن عکس هایی از دوستان و خانواده به شما یادآوری می کند که مهمترین چیز در زندگی چیست. دفعه بعد که شما به یک عکس خاص نگاه می کنید که برای شما خاطره ای خوب مثل بغل کردن مادربزرگتان را یادآوری می کند مطمئنا باعث آرامش کارکنان و خود شما خواهد شد.

 

 اضافه کردن مبلمان سنتی

چرا استتفاده از میز و نیمکت های قدیمی را جدی نمی گیرید. داشتن مبلمان سنتی و چوبی و استفاده از لامپ های کبالت آبی و پرده های دارای الگو فشای کاری شما را به شکلی درست خواهد کرد که مطمئنا دوستانتان به شما حسادت خواهند کرد. علاوه براین، با مبلمان فضای خارجی یک محیط جدید و غیر رسمی برای تیم شما ایجاد می شود که همکاری را تقویت می کند.

 

یک ایستگاه قهوه اضافه کنید

هر کسی قهوه را دوست دارد، مخصوصا وقتی که رایگان است. یک مکان برای جاسازی قهوه ساز،شکر و فنجان ها بیابید.تیم شما با یک اسپرسوی خوب می تواند بهتر و بیشتر در طول روز کار کند.

 

عکس های تیمی از کارکنان خود داشته باشید

داستان های کار قدیمی را به اشتراک بگذارید. آیا شما و تیمتان زمانی را برای کارهای انسان دوستانه اختصاص داده اید؟ یا یک روز از سال را برای انجام یک فعالیت مفرح صرف کرده اید؟با قرار دادن آنها در اطراف اداره و ایجاد یک تایم لاین قشنگ به بازدید کنندگان و کارمندان یادآوری می کنید که چقدر خوب است، برای کمک به بی خانمان ها و بی پناهان تلاش کرده اید. و انگیزه ای می شود تا این کارها را ادامه دهید.

 

 اضافه کردن رنگ آمیزی

چند رنگ پر جنب و جوش برای ترکیب در فضای خود انتخاب کنید. در آشپزخانه خود از نارنجی روشن استفاده کنید تا اعضای تیم را در مسیر غذای سالم تر بخوانید.رنگ های گرم تنها مانند قرمز و زرد باعث تحریک بهره وری می شوند. تون های خنک تر مثل آبی و سبز سبب ایجاد یک محیط آرام تر می شوند، بنا بر این بهتر است از این رنگ ها برای کسانی که در مناطق شلوغ کار می کنند استفاده کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *