پارتیشن اداری 3

پارتیشن دو جداره از جنس چوب ، آلومینیوم ، ام دی اف ، نئوپان و یا شیشه تشکیل شده اند . در برخی موارد تولید کنندگان از ترکیب این موارد برای تولید پارتیشن اداری استفاده می نمایند . بطور مثال ممکن است بدنه پارتیشن از جنس شیشه و ساختار اسکلت آن از جنس شیشه باشد که ظاهری شبیه به پنجره ساختمان دارد ! بهترین و عالیترین پارتیشن موجود در بازار پارتیشن تمام ام دی اف با اتصال الیت است که تمامی مصرف کنندگان این نوع پارتیشن رضایت کامل از محصول را دارند و با مشکلی مواجه نشده اند. نصب سریع و زیبایی، در عین سادگی از مشخصه های بارز این گونه از محصولات ما می باشد.

فضای حداکثر با پارتیشن بندی دفتر

پارتیشن بندی یک راه بسیار متنوع و مقرون به صرفه است تا از فضای اداری خود بیشترین استفاده را کنید. پارتیشن بندی می تواند برای جدا کردن فضاها برای پذیرش یا ذخیره سازی و یا ایجاد اتاق های جدید مانند اتاق جلسات یا دفتر خصوصی مورد استفاده قرار گیرد. اگر قصد دارید کسب و کار خود را در حال حاضر یا در آینده گسترش دهید، استفاده هوشمند از پارتیشن بندی می تواند به شما برای به حداکثر رساندن فضای اداری، صرفه جویی در هزینه و پیشرفتتان کمک کند.

پارتیشن های مختلفی از لحاظ مواد، ارتفاع، ضخامت و ظروف متناسب با تمام نیازهای دفتر شما می باشد. پارتیشن بندی با عایق صوتی برای حفظ حریم خصوصی حیاتی است، بنابراین جلسات محرمانه می تواند راحت تر برگزار شود و تماس های تلفنی مهم بدون حواس پرتی انجام شود. هنگام انتخاب پارتیشن های مناسب برای دفتر خود، همچنین باید خطرات آتش سوزی، انواع مختلف چارچوب ها را برای مثال چوب یا آلومینیوم، رنگ، دکوراسیون، پوشش درب و پرده ها مورد توجه قرار دهید.

در اینجا، ما طیف گسترده ای از راه حل های پارتیشن بندی اداری، از جمله پارتیشن های مرتبط با آتش سوزی، پارتیشن های شیشه ای، پارتیشن های دو جداره، پارتیشن های تک جداره را طراحی و نصب می کنیم.

انتخاب پارتیشن اداری درست

اولین چیزی که باید بپرسید این است که چه نوع پارتیشنی برای فضای شما مناسب است. برای مثال، پارتیشن تک جداره، یک گزینه بسیار متنوع و مناسب برای اتاق های کنفرانس، رستوران ها، اتاق های جلسه و سالن های سخنرانی است. یا ممکن است بخواهید پارتیشنی استفاده کنید که قابل جابجایی و حمل و نقل باشد برای این منظور هم استفاده از پارتیشن بندی تک جداره یک گزینه بسیار مناسب و ارزان است. پارتیشن ها نیز در طیف وسیعی از رنگ ها، پوشش ها تولید می شوند.

انواع مصارف پارتیشن بندی عبارتند از:

  • جداسازی فضاهای کاری همانند دیوار
  • جدا سازی فضا های زخیره سازی
  • جلوگیری از سرایت آتش سوزی
  • جداسازی دیوارها

پارتیشن بندی قابل جدا شدن به شما اجازه می دهد که طرح بندی محل کار خود را تغییر دهید و در صورت نیاز، آنها را باز کرده و جابجا کنید.برای جلو گیری از خطرات آتش سوزی پارتیشن هایی استفاده می شوند که قابلیت ضد حریق دارند.

پارتیشن بندی تک جداره 

پارتیشن اداری 1

پارتیشن های کشویی یا تاشو ایده آل برای سالن های مدرسه، هتل ها، کنفرانس ها و اتاق های جلسه ای، سالن های ورزشی، رستوران ها و اتاق های سخنرانی ایده آل است که امکان انعطاف پذیری بیشتری را فراهم می کنند. همچنین یک روش بسیار جذاب برای تقسیم یک اتاق است و در طیف وسیعی از رنگ ها موجود است.

تقسیم بندی شیشه ای

پارتیشن اداری 2

پارتیشن بندی شیشه ای از لحاظ زیبایی کمی خشن است و برای طراحی دفاتر مدرن مناسب است؛ زیرا این امکان برای دید بیشتری فراهم می کند و نور بیشتری را در محل کار ایجاد می کند. پارتیشن بندی شیشه ای نیز میتواند در انواع منحنی یا صاف و دو جداره و تک جداره عرضه شود که مدل دو جداره آن بسیار عایق خوبی برای صداست. پرده ها را می توان بین لایه های شیشه ای برای حفظ حریم خصوصی نصب کرد و از طریق فرایندی به نام سند بلاست شیشه، آرم شرکت را می توان بر روی شیشه به منظور افزایش هویت سازمانی، اعمال کرد.
اگر شما نیز برای دفاتر خود احتیاج به پارتیشن بندی و یا برآورد هزینه دارید میتوانید این کار را به گروه تولیدی پارتیشن ساز بسپارید. با ما تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *